Afterchallenge Team Project

Afterchallenge Team Project to seria wyzwań zarówno dla wizażystów, jak i pasjonatów makijażu. Powstał po to, by rozwijać umiejętności i wyobraźnię. Przyłącz się do nas!

Afterchallenge Team Project – Ekipa
Ania

Afterchallenge Team Project

Fotograf i grafik z zawodu, wizażystka z pasji. Głęboko zaangażowana w tematykę rekonstrukcji historycznych. Ma zdolności plastyczne i zmysł estetyczny. Uwielbia makijaże graficzne, a do każdego tematu podchodzi nieszablonowo i kreatywnie.

Kasia

Afterchallenge Team Project

Pedagog z wykształcenia, makijażystka z pasji. Robi przepiękne paznokcie i szeroko interesuje się metodami zdobień pazurków. Preferuje makijaże klasyczne, ale eksperymentuje z różnymi technikami wykonywania makijażu. Nie boi się łączyć ze sobą kontrastowych kolorów.

A mnie już znasz ;)

Afterchallenge Team Project

A jeśli jesteś tu po raz pierwszy, przedstawię się – wizażystka z zawodu i z pasji. Miłośniczka fotografii i w sumie… wszystkiego, bo jest bardzo ciekawa świata. Lubi makijaże klasyczne, ale czasami ma też ochotę zaszaleć graficznie. Kocha pomadki w odcieniach czerwieni.

Afterchallenge Team Project – Cel

Afterchallenge Team Project stworzyłam po to, by każdy, kto interesuje się makijażem, mógł się trochę w nim podszkolić i pobudzić swoją kreatywność.

Razem z dziewczynami chcemy sprawić, by makijaż dla kobiet nie był tylko porannym robieniem tapety – pragniemy, by zaczęły bawić się makijażem i eksperymentować.

Także dla wizażystów jest to fajny sposób na pobudzenie wyobraźni i jej rozwijanie.

Afterchallenge Team Project – Miejsce

Działamy na Instagramie, gdzie możesz nas znaleźć pod @afterchallenge, Tematy kolejnych wyzwań możesz na bieżąco śledzić, obserwując nasz Fanpage na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze pod @after_challenge oraz na Tumblr.

Marzymy także o własnym kanale na youtube w przyszłości ;)

Afterchallenge Team Project – Jak to wygląda od naszej strony?

Bardzo prosto – naprzemiennie wymyślamy tematy makijaży i realizujemy je. Tematy są różne, a interpretacja indywidualna.

Weźmy na przykład temat miętowe orzeźwienie – można go przedstawić zarówno klasycznie (wykonać makijaż w odcieniach zieleni) jak i graficznie (rysując eyelinerem listki mięty).

Kierujemy się zasadą – interpretacja dowolna, jeśli tylko umiesz ją uzasadnić ;)

Gdy już temat zostaje wybrany, każda z nas ma 3 dni na jego interpretację i wykonanie makijażu. Na koniec robi sobie zdjęcie i wrzuca to na nasz oficjalny profil na Instagramie. I tak to się kręci – jedno wyzwanie za drugim ;)

Afterchallenge Team Project – Jak bawić się razem z nami?

Gdy na Fanpage i na Instagramie pojawi się nowe wyzwanie robisz to, co my – od teraz masz 3 dni na zrobienie makijażu. Następnie cykasz sobie fotkę i wrzucasz ją na Instagram – dodajesz w opisie hashtag #afterchallengeteam i oznaczasz nas – @afterchallenge – dzięki temu będziemy wiedzieć, że bierzesz udział we wspólnej zabawie ;)

A jeśli nie masz Instagrama? Wrzuć zdjęcie swojej interpretacji tematu w komentarzu pod wyzwaniem na Fanpage ;)

Do dzieła! Obecne wyzwanie to Pin-up Girl! Może jeszcze zdążysz? ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.