Najpiękniejszy zapach dla panny młodej

Wiele panien młodych planuje ten wielki dzień z najdrobniejszymi szczegółami, zapominając jednak o dość istotnym detalu – zapachu, który będzie im towarzyszył przez cały ślub i wesele. Tymczasem zapach nie powinien być przypadkowy.

Chyba żadna kobieta nie chciałaby, aby rozpływano się na głos nad jej weselem, a po cichu krytykowano duszący zapach, który wybrała w tamtym dniu. Goście mają wrażliwe nosy i ten mały szczegół nie zostanie przez nich niezauważony. Będą przecież składać Ci życzenia, rozmawiać z Tobą, tańczyć… Nie ma opcji – wyczują. Postaraj się więc, by zapach, który wybierzesz na ten dzień, nie był zbyt intensywny.

Moja propozycja to Miss Dior.

Jest to jeden z najpiękniejszych, najczęściej wybieranych przez panny młode zapachów. Również ja postawiłam na niego w dniu ślubu i nie żałuję.

Swoją popularność zawdzięcza lekkości, świeżości i romantycznemu charakterowi. Ten zapach to klasa sama w sobie. Nie wyczujesz go na kilometr, ale też nie przejdziesz obok nie zauważając go.

Miss Dior należy do kategorii szyprowo kwiatowej. Można wyróżnić następujące nuty zapachowe:

Głowy – włoska mandarynka
Serca – egipski jaśmin, róża
Bazy – paczula, piżmo

Używam tego zapachu na wyjątkowe okazje, ponieważ kojarzy mi się z luksusem i elegancją. Zastąpiły moje ukochane Calvin Klein Eternity, z którymi do tej pory nie mogłam się rozstać. Utrzymuje się bardzo długo, nawet do kilku dni.

Przez to, że nie jest przesadnie słodki, nie męczy swoją obecnością i nadaje się w zasadzie na każde wyjście i każdą porę roku. Na pewno nie są to perfumy na raz – będziesz sięgać po nie częściej. Chociażby z tego względu warto kupić perfumy specjalnie na ślub – na pewno po nim użyjesz ich jeszcze nie raz. Zapach to taka rzecz, którą kupuje się rzadko, ale zawsze w łazience dumnie stoi na półce i sięgasz po niego w zależności od nastroju / okazji. Jeden flakon więcej nie zrobi żadnej różnicy ;)

Foto: Jessica Weiller

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.