ZACZNIJ TUTAJ

Witaj!

Nazywam się Justyna Karolak. Z zawodu jestem wizażystką i stylistką. Na co dzień obracam się w tych tematach, które są nam – kobietom najbliższe. Nie oszukujmy się – uwielbiamy dbać o siebie. Kochamy zakupy, makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Chcemy czuć się atrakcyjne w każdym wieku i w każdej sytuacji. Jednocześnie gubimy się w świecie mody i urody, ponieważ codziennie wychodzą nowe kolekcje ubrań i linie kosmetyków.

To moja codzienność. Uwielbiam swoją pracę, dzięki której wciąż się rozwijam. Podobno nic nie zmienia się tak szybko, jak moda… I właśnie to nie pozwala mi osiąść na laurach, ponieważ wciąż pojawia się coś nowego, inspirującego i nieszablonowego.

Kiedyś zajmowałam się fotografią przyrody i fotografią portretową. Obecnie coraz częściej staję po drugiej stronie obiektywu i stopniowo poznaję świat modellingu – choć nie jestem i nie planuję zostać profesjonalną modelką.

O czym jest ten blog?

Piszę tutaj głównie o tym, jak dobrze wyglądać. Dzielę się swoją wiedzą z zakresu makijażu, pielęgnacji i mody. Mam świadomość, że w internecie jest dużo blogów o makijażu i jeszcze więcej modowych. Dlatego staram się połączyć te dwa tematy i zainspirować Cię do poszukiwania własnego stylu.

Ponieważ szczególnie bliski jest mi mało popularny w Polsce styl Italian chic, będzie on zajmował na tym blogu szczególne miejsce i czasami będę zachęcać Cię do inspirowania się nim. A jeśli (tak jak ja) jesteś intensywną jesienią, będziesz czuła się tu jak ryba w wodzie – znajdziesz tu sporo porad odnośnie tego jak się malować i ubierać.

Dlaczego akurat Pandastycznie?

Jest to dla mnie synonim słowa FANTASTYCZNIE, ale nie tylko to jest powodem, dla którego tak nazwałam bloga. Od zawsze wszyscy nazywali mnie Pandą. Znajomi, przyjaciele, rodzina… po prostu Panda to ja. Z tego i ze zwykłej gry słów powstało wyrażenie PANDASTYCZNIE, które można interpretować również na dodatkowe dwa sposoby:

  • Połączenie słów Prosto i Klasycznie w odniesieniu do stylu Italian Chic
  • Pandastycznie – czyli wciąż stykając się z pandami ;)
Cenię sobie transparentność i rzetelność

Wiarygodność jest dla mnie żelazną wartością, więc każda opinia na temat testowanych przeze mnie produktów jest szczera. Chcę być fair zarówno wobec Ciebie – mojego Czytelnika, jak i w stosunku do osób, z którymi współpracuję. Każdy wpis będący efektem podjętej współpracy zostanie wyraźnie oznaczony.

***

Ciekawostka: Jeśli chcesz być na bieżąco możesz wbijać na bloga po południu, wpisy pojawiają się o godzinie 14:00 czasu polskiego.