ZACZNIJ TUTAJ

Jeśli przeczytałeś już zakładkę O MNIE, to przeczuwasz, że na tym blogu może zdarzyć się dosłownie wszystko. Wiesz też, że nie zaatakuje Cię tu ukryta kaczka. Jeśli jednak nie, to nie szkodzi – i tak się połapiesz ;) Ale najpierw trochę historii…

Pierwotnie miałam sobie tutaj pisać Mój pamiętniczku, dzisiaj byłam w […]. Szybko jednak porzuciłam tę koncepcję, bo zaczęła trącić mi przedszkolem. I tak oto…

WYMYŚLIŁAM!

Pokażę ludziom, że da się fajnie żyć. Wiem, odkrywcze, tysiące osób przede mną wpadło na ten sam pomysł. Ale jeszcze NIKT nie zrobił tego w taki sposób. No, przyznaj się, ile znasz stron, na których wielbi się styl życia pand wielkich i ktoś faktycznie tak żyje? Wszędzie zachęca się nas do życia w biegu i robienia kilku rzeczy na raz, a przecież można inaczej – robić swoje po mału i powoli. Podgryzanie pędów bambusa i leżenie w hamaku potrafi być bardzo odprężające. Spróbuj!

Żarty żartami, ale teraz już tak całkowicie na poważnie – blog powstał żeby inspirować, edukować i poprawiać humor. Tak po prostu, bez żadnych innych ukrytych motywów chcę Ci pokazać definicję szczęścia, która sprowadza się do bardzo krótkiej dewizy:

Leniwie przez życie

Właśnie tak żyją pandy – siedzą sobie całymi dniami i nie przeszkadzają innym, a są mega szczęśliwe. A robią swoje ;)

Chcę, by ten blog był miejscem przyjaznym dla każdego. Obojętnie, czego tutaj szukasz: rozrywki, rozwiązania problemów, inspiracji, wiedzy, potwierdzenia swoich poglądów – postaram się sprawić, byś czuł się tutaj dobrze.

No to teraz czas na mały przewodnik po kategoriach bloga. Geneza i powody ich powstania są różne, ale nie będę Cię zamęczać długimi opisami. Chcę tylko żebyś wiedział, czego się spodziewać w danej kategorii.

Najczęściej piszę w kategorii PANDA MALUJE. To temat, który towarzyszy mi przez całe życie. Lubię dzielić się wiedzą, a jako wizażystka wiem o makijażu naprawdę sporo.

Od dawna interesuję się kosmetologią, więc dzielę się chętnie zdobytą wiedzą z tego zakresu. Dlatego jeśli masz jakieś problemy z cerą zajrzyj do kategorii PANDA PIELĘGNUJE. Jest tam sporo poradników o typach cer i błędach w pielęgnacji, ale nie tylko. Przekonaj się, co jeszcze ;)

Zdarza mi się czasem moment niepoczytalności. Wtedy wrzucam w kategorię PANDA UBIERA SIĘ jakieś refleksje na temat mody lub stylizacje.

A jeśli masz dość siedzenia w domu i myślisz o wycieczce zachęcam Cię gorąco do zapoznania się z cyklem PANDA PODRÓŻUJE. Może znajdziesz coś dla siebie? Czasami fajnie by było zobaczyć ciekawe miejsca, prawda?

Jeśli zaś szukasz rozrywki lub nie masz czego czytać do porannej kawy, to zajrzyj koniecznie do kategorii PANDA PISZE. Znajdują się tam moje luźne obserwacje, prowadzone z różnych miejsc, szczególnie mocno skupione na tym, jak zachowują się Polacy ;)

Ciekawostka: Jeśli chcesz być na bieżąco możesz wbijać na bloga po południu, wpisy pojawiają się o godzinie 14:00 czasu polskiego.

Jeśli jesteś makijażowym freakiem i pragniesz więcej wiedzy, możesz umówić się na darmową konsultację z makijażu. Szczegóły w zakładce KONSULTACJE i na stronie głównej, gdy klikniesz w przycisk CZYTAJ WIĘCEJ na zdjęciu z ładną panią ;)

Dobra, i tak Cię podziwiam, że przebrnąłeś przez te wszystkie wstępy. Rozgość się w najbardziej pandastycznym miejscu w sieci!