Plany na czerwiec

Plany na czerwiec wydają się błahe, ale ich realizacja będzie mocno utrudniona przez kurczący się u mnie czas. Niestety w czerwcu czeka mnie kolejna rewolucja, a to pochłonie sporo mojej energii. Oby wszystko się udało!


Oto moje plany na czerwiec!


Zacząć pisać pierwszego e-booka

Będzie to jedno z najpoważniejszych przedsięwzięć czerwca dotyczących bloga i na tym skupić chcę się najbardziej. Chcę zrobić wszystko sama i nie korzystać z usług zewnętrznych firm. Ma to być e-book całkowicie ode mnie dla Ciebie. Na razie nie zdradzę na jaki temat planuję pisać, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Obiecuję, że o wszystkim dowiesz się pierwsza.

Pojechać nad morze

Czerwcowy plan będzie na tyle napięty, że spontany w dalsze regiony Polski będą prawdopodobnie niemożliwe. Chciałabym jednak pojechać nad morze jeszcze przed rozpoczęciem sezonu i załapać się na dobrą pogodę. A już kąpiel w morzu byłaby szczytem marzeń!

Zacząć chodzić po second handach

Pipilotka wyhacza takie ładne rzeczy, że i ja zapragnęłam poszukać perełek. A mam do nich oko! Kiedyś potrafiłam wygrzebać w second handach genialne ubrania! Czas wrócić do szperania po ciuchach i szukać osobliwości! Postaram się raz w tygodniu wpadać do second handów w mojej okolicy.

Więcej Italian Chic na blogu i w social mediach

Chciałabym, by na blogu i w social mediach znalazło się więcej treści o tematyce Italian Chic. Uczyniłam z tego stylu tematykę główną bloga i chciałabym iść w tym kierunku. Plany na czerwiec będą więc głównie powiązane z modą, ale postaram się wplatać we wpisy podróże. Postaram się, by było więcej porad i ciekawych tekstów o Italian Chic, niż postów z samymi stylizacjami.

Ustrzelić na promocji sukienkę z kolekcji Nomadic Cool w Orsay

To jest w zasadzie uzależnione od polityki marki, bo to ona określa co i kiedy jest w promocji. Zakochałam się w tej sukience! Oby była w promocji! Przymierzałam ją już i może nie do końca mi ona pasuje, ale czuję się w niej super! Ma w sobie wiele cech stylu Italian Chic, chociaż bliżej jej do stylu orientalnego. Będzie moja! O ile Orsay pozwoli!

Zadbać o włosy

Rosną coraz dłuższe, więc wymagają ode mnie coraz więcej uwagi. Długie włosy trudniej się pielęgnuje, bo łatwiej ulegają zniszczeniu. Możemy im zaszkodzić na wiele sposobów – choćby w niewłaściwy sposób je myjąc! Nawet suche nie są bezpieczne. Dlatego muszę wziąć się za nie na poważnie i podratować je maskami i olejami. No i nie mogę zapominać o pielęgnacji od wewnątrz, więc wzbogacę dietę w produkty spożywcze przyjazne włosom.

Plany na czerwiec – podsumowanie

Czeka mnie wiele pracy i jeszcze więcej cierpliwości! Lubię, gdy wszystko jest na już, a niektóre z tych celów są na tyle niezależne od siebie, że nie wiem, czy uda mi się je zrealizować. Ale jak to mówią kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Zaryzykuję więc!

Pozdrawiam Cię serdecznie

Justyna

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.