Plany na maj

Intensywny kwiecień za nami! Czas skupić się na planach na maj i spisać nowe postanowienia! Co chciałabym zrealizować w tym miesiącu i czego możesz się spodziewać? Przeczytaj moje plany na maj!


Co planuję w maju?


3 stylizacje

Noga mi się ładnie goi, więc w maju koniecznie chcę zaprezentować Ci 3 nowe stylizacje. Jeszcze nie wiem, czy wszystkie będą w klimacie Italian Chic. Wolałabym, by każda była w innym stylu, ale to się jeszcze zobaczy.

3 ciekawe miejsca

Chciałabym także pokazać Ci 3 ciekawe miejsca, w które koniecznie powinaś zajrzeć. Dla odmiany nie będą to zamki. Zamków na blogu będzie jeszcze dużo. Co się odwlecze, to nie uciecze, jak to się mówi. W maju postaram się zwalczyć mojego bzika na punkcie zamków i zachęcić Cię do odwiedzenia innych miejsc, niekoniecznie o wartości historycznej.

Luniak

W końcu poznasz Luniaka! Już wiele razy mnie kusiło, by zdradzić coś więcej, ale cały czas czekałam na odpowiedni moment. I w końcu nadszedł! W maju go oficjalnie przedstawię!

Fanpage

Chcę w maju więcej poświęcić na fanpage. Będzie więcej linków do ciekawych artykułów, bardziej zróżnicowane treści, może jakieś memy porobię nawet. Chcę, by w maju więcej działo się w social mediach, bo dotychczasowy stan rzeczy mi nie odpowiada. Nudno jest! Oby mi się udało zdziałać coś więcej!

Instagram

Pierwsze, co chcę zmienić na Instagramie, to bardziej skupić się na hashtagach. Wydzieliłam sobie kategorie zdjęć i opatrzyłam je (w miarę) unikalnymi hashtagami. Oto co się pod nimi kryje:

  • #zpamiętnikaluniaka – pod tym hashtagiem znajdziesz przygody Luniaka. Luniak nie chce na razie swojego konta na Instagramie, więc będzie pasożytować na moim :D
  • #pandagram – ten hashtag jak już pewnie zauważyłaś znajduje się najczęściej w relacjach. I tak już zostanie. To coś jak pocztówka z podróży, ale nie będzie tylko obejmował tematyki podróżniczej
  • #pandawpodróży – wszelkie zdjęcia z podróży i fotki ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Ale inie tylko, bo mogą się zdarzyć także krótkie zajawki z miejsc, w których po prostu aktualnie jestem, a niekoniecznie są zabytkami. Po prostu zdjęcia wszelkiej maści, gdy będę „w terenie”
  • #pandapoluje – zajawki fajnych rzeczy, które mi wpadły w oko w sklepach. Ubrania, dodatki do domu i podobne. Oczywiście postaram się, by wpisywały się w klimat Italian Chic ;)
  • #pandastycznie – zostawiłam go na koniec, ale to on jest najważniejszy. To hashtag sztandarowy tego bloga, więc wszelkie posty opublikowane na instagramie będą oznaczone tym hashtagiem

Drugi obszar do pracy nad instagramem to treść sama w sobie. Chcę, by zdjęcia miały dłuższy opis i bardziej wartościowy. By to nie były fotki, które się tylko scrolluje, ale by wnosiły też coś do Twojego życia oraz potrafiły Cię zainspirować.

Organizacja pracy

To coś, co ostatnio u mnie bardzo kuleje, więc muszę nad tym ostro popracować. To jest mój główny cel prywatny na ten miesiąc. Nigdy nie miałam problemu z organizacją pracy. Osoby, które mnie znają wiedzą, że wszystko, co mam do zrobienia na jutro, robię już dzisiaj. To do mnie niepodobne, bym ostatnio ciągle odkładała wszystko na później. Czas wziąć się w garść i porozkładać wszelkie projekty na czynniki pierwsze oraz ustalić kolejność od nowa. I kalendarz! Dobrze zaplanowany kalendarz to podstawa!

***

Jak widzisz, szykuje się pracowity okres, bo plany na maj są ambitne. Trzymaj za mnie kciuki! Chcę spełnić wszystkie cele w tym miesiącu!

Pozdrawiam Cię serdecznie

Justyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.