Podsumowanie sierpnia

Jaka szkoda, że to już koniec sierpnia! Tyle się działo… I w końcu znalazłam trochę czasu na odpoczynek i odrobinę luzu, czego brakowało mi przez ostatnie miesiące. Urlop to było to!


Co się działo w sierpniu?


Uczyłam się windsurfingu

To było coś, czego się nie spodziewałam, gdy jechałam nad morze. Ale gdy tylko pojawiła się taka możliwość, pomyślałam raz pandzie śmierć! i skorzystałam. I oczywiście opisałam moje wrażenia w osobnym wpisie, bo nie mogłam się powstrzymać. Żadna tam ze mnie specjalistka, ale będę kontynuować naukę jak tylko będę miała okazję.

Dałam się oczarować Kazimierzowi Dolnemu

To przepiękne miejsce. Co ciekawe, nie oczarowało mnie od razu. Na początku Kazimierz Dolny zraził mnie do siebie zatłoczonymi uliczkami i… no po prostu tłumem, który za nic miał prawo drogowe. Ale to był tylko zły początek, bo później było już tylko lepiej! Spodobało mi się spacerowanie jego wąskimi uliczkami i nawet odżałowałam te kilka cebulionów by wejść na punkt widokowy. Co ciekawe, o wiele bardziej ujął mnie widok na miasto i Wisłę z zamku na sąsiednim wzgórzu, ale to tylko moje drobne dziwactwo.

Dużo pisałam o cyckach

Dopiero teraz to do mnie dotarło. Najpierw zrobiłam przegląd swojej szafy – wyciągnęłam bluzki z różnymi dekoltami i mąż zrobił mi serię zdjęć, które miały pokazać Ci jak to co nosisz wpływa na wygląd Twojego biustu i dekoltu. Jeśli Ci to umknęło, koniecznie się zapoznaj z tym wpisem.

Następnie uczepiłam się mitu o tym, że kobiety z dużym biustem nie powinny nosić ubrań bez ramiączek. Na przykładzie stylizacji z czerwoną, lnianą sukienką, udowodniłam, że wcale tak nie jest i kobiety z dużym biustem jak najbardziej mogą (a wręcz powinny) sięgać po takie ubrania.

Dobrałam się do apaszek

Apaszki można nosić na wiele sposobów i postanowiłam podrzucić Ci garść inspiracji w tym temacie. Właśnie tak najczęściej noszę apaszkę – nie tylko grzecznie przewiązaną na szyi. Ostatnio przeżywam też fascynację szalami, więc pewnie niedługo również o nich pojawi się wpis ;)

Rozprawiałam się z gaciami wstydu

Poruszyłam też bardzo wrażliwy temat dla każdej kobiety, czyli temat gaci wstydu. Mamy ten element garderoby w swojej szafie i wstydzimy się po niego sięgać. A nie powinnyśmy!

Zrobiłam analizę tematu i pokazałam Ci na różnych ubraniach i różnych gaciach wstydu jak prezentuje się sylwetka. Sama się zdziwiłam, że czasami gacie wstydu szkodzą zamiast pomagać.

Don’t do that! Nowy cykl

Wystartowałam z nowym cyklem na blogu. Don’t do that to seria o tym, czego nie powinnyśmy sobie robić jako kobiety. Czasami nie dostrzegamy pewnych detali, które masakrują nam sylwetkę. I właśnie po to stworzyłam ten cykl. Zaczęłam od worka pokutnego, ale tematów będzie jeszcze więcej ;)

Zrobiłam eksperyment poliestrowy

Sprawdziłam jak bluzka, która zrobiona jest ze 100% poliestru, wpływa na komfort termiczny. Wyniki tego eksperymentu były dla mnie bardzo zaskakujące. Myślałam, że ażurowy materiał rozwiąże problem nieoddychającego materiału.

Wróciłam do bycia włosomaniaczką

Stało się to pod koniec miesiąca, ale trzymam się dzielnie mojego planu. Tak… dziś jest dzień trzeci mojego włosomaniactwa na pełen etat i daję radę! Celem jest hodowla włosów jak największej długości.

A u Ciebie co działo się w sierpniu?

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Justyna

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.