Warsztaty makijażu dla każdej kobiety

Kupiłaś już wszystkie prezenty? A o sobie nie zapomniałaś? Przecież Ty także zasługujesz na prezent! Mam nadzieję, że o tym wiesz?

W okresie świątecznym jesteśmy tak bardzo pochłonięte szukaniem prezentów dla bliskich, że kompletnie nie myślimy o sobie. Biegamy za kolejnymi podarunkami, ignorując zmęczenie i frustrując się, że nie potrafimy znaleźć dla kogoś idealnego prezentu. Google wcale nie pomaga i wypluwa mało wartościowe propozycje – alkochińczyk, pilot do obsługi mężczyzny, hełm piwny…

A Ty byś chciała czegoś wyjątkowego, nie jakiejś pierdoły, która po kilku minutach radości wyląduje w kącie. Albo (jeszcze gorzej) stanie się przechodnim prezentem.

W tych całych poszukiwaniach zapominasz o tym, że Tobie również należy się prezent. Za te wszystkie trudy, które spotkały Cię przez ostatni rok. Pracowałaś ciężko, nierzadko odmawiałaś sobie czegoś, bo liczyło się dobro Twoich bliskich. Ich potrzeby zawsze stawiasz na pierwszym miejscu, bo są dla Ciebie najważniejsi.

Niech w tym roku będzie inaczej. Zrób sobie prezent! Tylko sobie! Bo jesteś wyjątkowa i zasługujesz na niego jak nikt inny!

Co byś powiedziała na zainwestowanie w siebie? Pewnie nie raz odkładałaś niektóre decyzje na później. Najprawdopodobniej na święte nigdy, ponieważ wiecznie nie masz czasu, pochłonięta pracą i domem. A może by tak w końcu postawić tę kropkę nad i?

Jeśli czytasz mojego bloga, to wiesz, że dużo kręci się wokół makijażu. Do niedawna prowadziłam bezpłatne konsultacje z wizażu i pomagałam kobietom w kwestiach technicznych. Być może Ty również pisałaś do mnie o poradę. Zainteresowanie było na tyle duże, że wyszłam naprzeciw zapotrzebowaniu i stworzyłam coś zupełnie nowego – Warsztaty makijażu dla każdej kobiety. Może to one staną się Twoim wyjątkowym prezentem świątecznym? Pomyśl o nadchodzącym Sylwestrze… ;)

Warsztaty makijażu dla każdej kobiety – Co to w ogóle jest?

Jest to kurs internetowy, który pomoże Ci lepiej się malować. Dzięki niemu będziesz potrafiła dobrać odpowiedni typ makijażu do swojego typu urody i przestaniesz popełniać błędy zarówno techniczne, jak i stylistyczne. Na kursie nauczę Cię dopasowywać kosmetyki kolorowe do Twojej cery i ukrywać niedoskonałości (i nie mam tu na myśli tylko wyprysków, ale i poważniejsze problemy). Poznasz tajniki korygowania mankamentów urody oraz techniki wykonywania makijażu dziennego i biznesowego. Razem zrobimy porządki w Twojej kosmetyczce i pójdziemy na zakupy po nowe kosmetyki – oczywiście starając się, by Twój portfel jak najmniej na tym ucierpiał.

Nie chcę, byś traktowała warsztatów jako kolejny kurs internetowy. Potraktuj je raczej jako spotkania z koleżanką, która jest wizażystką i dzieli się z Tobą swoją wiedzą. Razem będziemy analizować, podejmować decyzje i porządkować niektóre tematy. Na luzie, bez spiny.

Program kursu

CZĘŚĆ I – Kolor w makijażu

Lekcja 1 – Tony skóry

Lekcja 2 – Tęczówka ma znaczenie

Lekcja 3 – Wokół ust

Lekcja 4 – Ostra jazda bez trzymanki – analiza kolorystyczna

Lekcja 5 – Błędy w dobieraniu kolorów

CZĘŚĆ II – Ekonomia w kosmetyczce

Lekcja 6 – Wielkie sprzątanie

Lekcja 7 – Przegląd kosmetyków

Lekcja 8 – Kupuj z głową! Zaplanujmy Twoją kosmetyczkę

Lekcja 9 – Idziemy na zakupy!

CZĘŚĆ III – Podstawy makijażu

Lekcja 10 – Oczy

Lekcja 11 – Twarz

Lekcja 12 – Usta

Lekcja 13 – Korygowanie niedoskonałości

Lekcja 14 – Najczęstsze błędy w makijażu

CZĘŚĆ IV – Malujemy!

Lekcja 15 – Makijaż dzienny

Lekcja 16 – Makijaż biznesowy

Lekcja 17 – Makijaż wieczorowy

Czym ten kurs nie jest?

Nie jest kolejnym kursem, który kupisz i będzie sobie leżał na serwerze, bo o nim zapomnisz. Nie jest kopią dostępnych na rynku książek o makijażu, ponieważ wykracza zakresem informacji poza zagadnienia, które książki poruszają. Na pewno nie jest także gotową receptą na sukces, ponieważ wymaga włożenia od Ciebie odrobiny wysiłku i wyćwiczenia ręki. Jak to z kursami – dostajesz wszystko na talerzu, ale co z tym zrobisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Na pewno nie będziesz rozczarowana.

Warsztaty makijażu dla każdej kobiety – Dla kogo?

Kurs przeznaczony jest dla każdej kobiety. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku i czym się zajmujesz, ten kurs jest po prostu dla Ciebie. Stworzyłam go myśląc o kobietach, które spotykam na co dzień. Niektóre z nich mają szafkę pełną kosmetyków i nie wiedzą, jak dobierać je do siebie, przez co leżą zapomniane. Inne mają w swojej kosmetyczce tylko tusz do rzęs i chcą się pięknie malować, ale nie wiedzą jak to ogarnąć. Jeszcze inne są tak zabiegane, że mogą zapomnieć o kursie stacjonarnym. Najbardziej bolało mnie jednak, gdy widziałam piękne kobiety, którym brakowało podkreślenia ich urody.

Dlaczego stworzyłam te warsztaty?

Warsztaty to skutek olbrzymiego zainteresowania konsultacjami z wizażu. Było ich tyle, że w połączeniu z normalną pracą i codziennymi obowiązkami przestałam się ze wszystkim wyrabiać. W pewnym momencie pojawił się pomysł – a może by tak warsztaty?

Stworzyłam je także dlatego, że przeciętna kobieta nie potrzebuje stacjonarnego kursu makijażu, ani profesjonalnego kursu wizażu, by nauczyć się malować. Wystarczy jej wskazać kierunek, w jakim ma iść. Powiedzieć jej, JAKICH NARZĘDZI potrzebuje, a przede wszystkim CZEGO NIE POTRZEBUJE do wykonania makijażu oraz JAK ma to wszystko zrobić. Musi się dowiedzieć CO JEJ PASUJE i umieć dobrać makijaż do okazji.

Przeciętna Polka jest zabiegana, przemęczona i nie ma ochoty ganiać do innego miasta, by uczyć się jeszcze makijażu. Ciągnie na dwa etaty – jeden ma w domu jako matka i żona, a drugi w pracy jako klasyczny pracownik. Jednocześnie gdzieś głęboko w niej tkwi potrzeba, by poczuć się atrakcyjną kobietą i odjąć sobie lat. Chciałaby dodać sobie pewności siebie i być piękna, ale nie starcza jej na to czasu i chęci.

Dlatego codziennie rano, zanim wyjdzie do pracy robi makijaż na szybko. Trochę podkładu, tusz do rzęs, gdzieś tam jakaś pomadka i już! Makijaż zrobiony. Nikt życzliwie nie powiedział jej, że różowy podkład kontrastuje z jej żółtawą cerą. Nikt nie zwrócił uwagi, że przez cienie pod oczami i żyłki na powiekach wygląda na chorą. Nie uświadomił jej także, że makijaż, który zrobiła wytarł się w połowie dnia, ponieważ nie utrwaliła odpowiednio podkładu. Nie wspomniał o pomadce, która przeniosła się częściowo na zęby i swoim kolorem podkreśla żółte szkliwo. Tego przeciętna kobieta nie widzi, bo ma głowę zajętą innymi sprawami. I NIKT JEJ TEGO NIE POWIE, bo każdy się wstydzi.

Ile kosztują?

Cena warsztatów w premierowo-świątecznej odsłonie to 987 zł.

Czemu tak drogo?

Mogłabym Cię czarować mówiąc, że ten kurs jest taki super i genialny. Przekonywać Cię kolejnymi akapitami tekstu, że po nim staniesz się mistrzem wizażu.Obiecywać złote góry, mamić wizją pięknej, atrakcyjnej bogini, która narodzi się po zakończeniu kursu.

Ale nie chcę. Chcę być z Tobą szczera. Mogłabym wycenić go jeszcze drożej, ale…. są Święta. Po Świętach i Nowym Roku cena Warsztatów prawdopodobnie poszybuje do góry. Nie z chęci zysku, ale z powodu rzeczywistej wartości tego kursu. Drogo niestety będzie, ponieważ drogo wyceniam wiedzę w nim zawartą, która jest poparta moim wieloletnim doświadczeniem.

Na rynku masz kursy i lekcje makijażu, które trwają po 3 godziny i kosztują ok. 500zł. Obejmują swoim programem jeden typ makijażu. Tutaj oprócz nauki trzech typów makijażu masz jeszcze analizę kolorystyczną i wiele innych elementów. Z resztą zerknij jeszcze raz do programu kursu – jest naprawdę bardzo bogata w odniesieniu do innych kursów.

Dlaczego przez internet

Warsztaty początkowo miały być zorganizowane stacjonarnie, jednak zmieniłam zdanie. Przeciętna kobieta nie ma czasu na podróże do innych miast, szczególnie w okresie świątecznym. Poza tym najlepiej wiedzę przyswoi sama, w domowym zaciszu. Nie będzie mieć kompleksów z powodu innych kobiet, które mogłyby wiedzieć więcej niż ona. Nie będzie odczuwała strachu, że zrobi innej kobiecie krzywdę zbyt mocnymi pociągnięciami pędzla, ponieważ modelką będzie ona sama i będzie mogła dowolnie regulować siłę nacisku narzędzi. Przede wszystkim jednak chciałabym, by nie zgubiła tej wiedzy, którą zdobędzie.

Kursy stacjonarne może i są dobre pod tym względem, że ma się instruktora, który na bieżąco koryguje błędy, które popełniasz. Niestety wiedza, którą on przekazuje jest w formie ustnej. Nie masz z tego żadnych materiałów w formie pisanej, przez co łatwo o czymś zapomnieć. A nikt nie będzie pisał notatek, gdy korektor na powiece modelki czeka na zagruntowanie.

Druga sprawa jest taka, że przeciętnej kobiecie instruktor nie jest potrzebny. Makijaże, które ona będzie robiła sobie na co dzień nie wymagają nadzoru instruktorskiego, ponieważ są proste technicznie. To nie jest smoky eyes, gdzie musisz na bieżąco nadzorować kształt, intensywność koloru i stopień roztarcia kosmetyków. To są proste makijaże, które mają podkreślić Twoją urodę.

Kiedy rusza sprzedaż i jak długo?

Sprzedaż warsztatów ruszy około 16-17 grudnia. Cena promocyjna obowiązuje do północy, 31 grudnia.

 

Pomyśl, czy Warsztaty mogłyby być Twoim świątecznym prezentem. Może to właśnie TEN moment, by w końcu zrobić coś dla siebie?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.