All in black – Italian Chic na czarno na co dzień – stylizacja

czarno italian chic

Italian Chic kocha czerń! Na czarno i na co dzień to standard dla każdej kobiety, która ubiera się w tym stylu. Nie może więc zabraknąć go w Twojej szafie ;) Dziś pokażę Cijak ubieram się na co dzień.


Italian Chic z nutką rocka na co dzień


To mój standardowy zestaw, który zakładam, gdy nie mam ochoty na wymyślanie nowej stylizacji, a jest mi chłodno w nogi. Nie oszukujmy się – Włoszki żyją w cieplejszym klimacie, więc u nich zimno tak nie daje po nogach od rana. A nawet jak jest chłodno, temperatura u nas i we Włoszech nadal się różni. W takich sytuacjach sięgam po spodnie, bo jestem typowym zmarzluchem ;)

ALL IN BLACK – ITALIAN CHIC NA CZARNO NA CO DZIEŃ

Kapelusz typu fedora

Kapelusz to mocny punkt tej stylizacji. Nadaje jej męskiego charakteru, który łagodzą kobiece dodatki – bluzka, duży wisiorek, czółenka i torebka. Nie wiem czy Tobie też, ale mi kojarzy się trochę z gangsterskimi kapeluszami. Ja wybrałam filcowy, ale jeśli zależy Ci na lepszej jakości postaw na wełniany.

ALL IN BLACK – ITALIAN CHIC NA CZARNO NA CO DZIEŃ

Duży naszyjnik z czarnymi kamieniami

Naszyjnik jest ciężki i masywny. Nie jest to kolia, ale swoim rozmiarem rzuca się w oczy. I o to właśnie chodzi, bo do dekoltu-wody, który jest spory, pasuje idealnie. Możesz postawić na złotą kolię, ale łańcuszek z jedną, olbrzymią zawieszką będzie wyglądał moim zdaniem lepiej.

ALL IN BLACK – ITALIAN CHIC NA CZARNO NA CO DZIEŃ

Bluzka z dekoltem-wodą

Ma dopasowany krój i… już prawie 10 lat. Nadal świetnie mi służy, choć to już staruszka. Podkreśla talię i niestety fałdki też (ale możemy to zakamuflować, zakładając rozpinane okrycie wierzchnie). Mimo wszystko krój to strzał w 10 dla każdej kobiety o figurze klepsydry.

ALL IN BLACK – ITALIAN CHIC NA CZARNO NA CO DZIEŃ

Czarne rurki

Nie mogło się obyć bez czarnych rurek! Cudownie podkreślają nogi! Wciąż poluję na takie, które mają wysoki stan. ale jeszcze nie znalazłam ideału. Tak więc ubrałam te ze standardowym stanem, które może i szału nie robią, ale podciągnięte nieco wyżej dają radę. Gdy teraz patrzę na te zdjęcia żałuję, że nie założyłam paska w talii. Wtedy byłoby perfekcyjnie. Chyba zacznę tak robić.

All in black - Italian Chic na czarno na co dzień

Torebka

Znasz już tą chanelkę. Jest moim najczęstszym wyborem w codziennych stylizacjach, więc nie mogło jej zabraknąć. Pod tym względem jestem niereformowalna. Wiem, że pasują mi większe torebki i że powinnam nosić je na ramieniu, ale… zawsze wygodniej mi przerzucić małą torebkę na skos. Nie lubię jak coś zsuwa mi się z ramion.

ALL IN BLACK – ITALIAN CHIC NA CZARNO NA CO DZIEŃ

Buty

Niskie czółenka z kokardką to mój standard w codziennym looku. Na zmianę ze szpilkami oczywiście, które zakładam wtedy, gdy czeka mnie mniej latania w ciągu dnia. Nawet najwygodniejsze szpilki po 8 godzinach stają się koszmarem, więc staram się rano ocenić czy to dzień a szpilki, czy na czółenka.

All in black - Italian Chic na czarno na co dzień

All in black – Co mam na sobie?
  • Spodnie – C&A
  • Bluzka – New Yorker
  • Wisiorek – Nie pamiętam
  • Torebka – Aliexpress
  • Kapelusz – H&M
  • Buty – Aliexpress

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać