Masz duży biust? Nie możesz nosić ubrań bez ramiączek

kontrast Masz duży biust - nie możesz nosić ubrań bez ramiączek

Ubrania bez ramiączek w połączeniu z dużym biustem kojarzą się negatywnie. Czy duży biust to dla Ciebie wyrok? Może jednak jest światełko w tunelu i nie wszystko stracone?

Mam dobrą wiadomość! Nie musisz z niczego rezygnować. Mało tego, możesz nawet trochę poszaleć ;)


Bez ramiączek? Jak ogarnąć to wybuchowe połączenie?


Wyrzuć silikonowe ramiączka!

Silikonowe ramiączka kiedyś wydawały się cudownym remedium na duży biust i ubrania na cienkich ramiączkach lub bez ramiączek. Z czasem stały się synonimem obciachu i nikt już ich nie nosi.

Bez ramiączek? Jak ogarnąć to wybuchowe połączenie?

Dlaczego tak się stało? Najzwyczajniej w świecie nie dawały rady dużemu biustowi, a nasze pojęcie estetyki od tego czasu uległo zmianie. Pamiętam swoje przygody z silikonowymi ramiączkami. To był koszmar, bo ile razy takowe założyłam, tyle razy grawitacja je pokonała. Albo pękały, albo rozciągały się jak guma w majtach. O przepraszam, guma w majtach przynajmniej wraca do swojej pierwotnej formy ;)

Diabeł tkwi w szczegółach

Jeśli chcesz nosić ubrania bez ramiączek, to bez dobrego stanika się nie obejdzie. Tak, ja też nie wierzyłam, że stanik bez ramiączek utrzyma mi biust, ale przygotowania do ślubu udowodniły mi jak bardzo się myliłam. Da się!

Bez ramiączek? Jak ogarnąć to wybuchowe połączenie?

Wybierz stanik z silikonem po wewnętrznej stronie. Dobrze by było, by zapięcie było szerokie i składało się z minimum 3 haftek w pionowym rzędzie. Im ich więcej, tym lepiej stanik będzie utrzymywał biust. Nie zapomnij też o podstawowych zasadach doboru stanika – miska powinna mieścić całą pierś, a obwód dobieraj zapinając stanik na zewnętrzną (a nie środkową lub wewnętrzną) haftkę.

Duży biust to nie przelewki

Duży biust nie powinien się wylewać z dekoltu bez ramiączek. Dlatego korzystnie prezentuje się w dekolcie hiszpańskim, którego głębokość możesz łatwo regulować. Osobiście przy dużym biuście i dekolcie hiszpańskim rezygnuję z wisiorków. Długie wisiorki śmiesznie dyndają, a krótsze wyglądają mi dziwnie.

Bez ramiączek? Jak ogarnąć to wybuchowe połączenie?

Innym sposobem jest wybieranie sukienek bandażowych i tub, które w dyskretny sposób ujarzmią biust. Aby powstrzymać siłę grawitacji wybieraj idealnie dopasowane kreacje z ekspresem wszytym na wysokości talii w boku. Pamiętaj, że materiał nie powinien się rozciągać.

Bez ramiączek? Jak ogarnąć to wybuchowe połączenie?

Czerwona sukienka bez ramiączek - Co mam na sobie?
  • Sukienka – Esmara
  • Bransoletka jasna – Pamiątka z Chorwacji
  • Bransoletka ciemna –Pamiątka z Pompei
  • Kolczyki – Tesco
  • Buty – Inextenso
  • Torebka – Aliexpress

Wpis jest kontynuacją tego o znikających cyckach ;)

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać