Czy total look do Ciebie pasuje?

total look

Total look to jeden z najbardziej klasycznych sposobów łączenia kolorów. Niby prosty, niby nic bardzo odkrywczego, a jednak okazuje się, że nie każdej kobiecie będzie pasował. Czy Twoja sylwetka będzie wyglądać w nim dobrze?


I wtedy wchodzę ja, cała na biało


Total look polega na łączeniu ze sobą poszczególnych elementów garderoby o takim samym kolorze. Nieśmiertelną orędowniczką tego typu zestawiania ze sobą kolorów jest Księżna Cambridge – Kate Middleton.

Total look najlepiej prezentuje się u kobiet, które posiadają proporcjonalną budowę ciała. Z tego względu obłędnie będą w nim wyglądać kobiety o sylwetce X. Ale czy tylko?

NIE!

Ten krój dobry jest również dla Ciebie jeśli masz sylwetkę I lub sylwetkę H. Wszędzie tam, gdzie są proporcje, nie trzeba za wiele kombinować. Nie musisz posuwać się do sztuczek polegających na przyciąganiu uwagi obserwatora do Twoich atutów i kamuflowania dysproporcji.

Z resztą podobnie jest z wzorami, to nie dotyczy tylko kolorów. Kobiety posiadające figurę o tych typach nie muszą martwić się ani o wzory, ani o kolory.

Total look nie idzie na kompromisy

To nie jest tak, że Twoje cała na biało zostaje rozbite na bluzkę w kolorze kości słoniowej i spódnicę w kolorze czystej bieli. To nie jest tak, że idziesz do Zary i kupujesz perłowe cygaretki, a w Reserved dokupujesz żakiet tak biały, że aż błękitny. Tu nie działa zasada skoro to białe i to białe, to jest w porządku.

Jeden to jeden

Skoro decydujesz się na total look, musisz przywyknąć do tego, że kupujesz wszystko hurtem. Skoro wpadasz po te nieszczęsne cygaretki do sklepu, dokupujesz od razu żakiet z tej samej kolekcji i w tym samym kolorze. Odcień poszczególnych części garderoby nie może się różnić nawet o jeden ton.  To bardzo bezkompromisowy styl.

Total look – czy można prościej?

Dlatego najłatwiej osiągnąć total look za pomocą sukienek. W lecie, kiedy nie potrzebujesz żadnych okryć wierzchnich xD Zakładasz sukienkę, do niej buty w pasującym kolorze i już!

Proste? Proste! Spróbuj koniecznie!

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać