Czysta wyraźna wiosna

Czysta wyraźna wiosna

Czysta wyraźna wiosna to rozrywkowy typ urody. Lubi bawić się kolorami! Do tego bardzo łatwo ją rozpoznać, choć początki diagnozy mogą być mylące.


Czysta wyraźna wiosna to 1 z 12 typów urody. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak prawidłowo określić swój typ urody, przeczytaj koniecznie ten wpis.


JAK ROZPOZNAĆ CZYSTĄ WYRAŹNĄ WIOSNĘ?


Oczy

Oczy czystej wyraźnej wiosny to prosta historia. Wszystkie kolory tęczówek z domieszką zieleni oraz zielone same w sobie. Nie szare, nie brązowe, nie niebieskie. Zieleń tu gra decydującą rolę!

Usta

Usta nieznacznie odcinają się od skóry. Jak to w przypadku wiosen bywa, mogą być brzoskwiniowe lub różowawe.

Włosy

Tutaj nie ma jasnych kolorów. Włosy czystej wiosny są ciemne, od ciemnego blondu po ciemny brąz. Podobnie jak u innych wiosen można wyodrębnić złote refleksy, a nawet i rude refleksy się zdarzają.

Cera

Skóra wyraźnej wiosny jest jasna, czasami wręcz mleczna. Ważne jest to, że bije od niej ciepły blask i świeżość.

Kolory

W przypadku czystej wiosny paleta jest żywa, kolorowa, a czasami nawet neonowa. Odpadają z kolei czerń i biel, najbardziej podstawowe z barw. Zastępujemy je odcieniami ciepłymi, czyli ciepłym, ciemnym brązem i ciepłym, jasnym beżem.

Jasna baza

czysta wyraźna wiosna

Ciemna baza

czysta wyraźna wiosna

Dodatki

czysta wyraźna wiosna

Złe kolory

czysta wyraźna wiosna

Wzory

Idealne wzory dla czystej wiosny to takie, które są przesycone żywymi kolorami. Jest tylko jeden warunek – wszystkie kolory muszą być nasycone barwą. Nie może wystąpić choćby jeden w brudniejszym odcieniu! Konsekwencja w temacie wzornictwa jest bardzo ważna, ponieważ źle dobrany wzór będzie gasił żywy charakter wyraźnej wiosny. Warto też zainteresować się średnimi i dużymi wzorami, bo w nich wiosna wygląda najlepiej.

Materiały

Czysta wiosna to typ, do którego pasują futra. Najlepiej oczywiście w odcieniach ciepłych, które podkreślą ciepły typ urody.

Polecane style

  • Sportowy
  • Boho
  • Girl next door

Biżuteria

Złota jednolita i złota z migoczącymi kryształkami to niezbędnik w szkatułce każdej czystej wiosny. Kryształki dodatkowo jeszcze rozświetlą jej urodę, a złoty kolor metalu doda więcej ciepła.

Makijaż

Najlepiej czysta wiosna wygląda w intensywnych kolorach na ustach, ale nie jest to reguła. Może dowolnie żonglować kolorowymi cieniami do powiek – wszystko ujdzie jej na sucho, pod warunkiem, że będą to intensywne kolory!

Sławne czyste wiosny

  • Emma Watson
  • Beyonce
  • Adriana Lima
  • Mila Kunis
  • Michelle Dockery

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać