Przewodnik po polskich plażach – Dębki

Przewodnik po polskich plażach - Dębki

Nie było gdzie jechać nad morze, to padło na Dębki. I to Dębki chyba ze wszystkich plaż zaskoczyły mnie najbardziej! I to bardzo pozytywnie Warto było wybrzydzać w wyborze plaży, gdy wahałam się gdzie pojechać. To był szczęśliwy zbieg okoliczności!


Plaża Dębkach – Jak to wygląda?


DOJŚCIE DO PLAŻY

Z parkingu do plaży jest dość blisko. Wystarczy przejść przez ulicę, a następnie leśną ścieżką wzdłuż płotu – to wyjście wybrałam ja, ale jest ich kilka. Idziesz przyjemną ścieżką przez las, bez żadnych krzaczorów i przeszkód. Piachu za wiele na ścieżce też nie ma. I dochodzisz do plaży.

PRZEWODNIK PO POLSKICH PLAŻACH – DĘBKI

PIASEK

Piasek to pierwsze co czujesz, gdy stykasz się z plażą w Dębkach. Przyjemny, drobniutki, prawie biały piaseczek. Najlepszy typ piasku jaki mógłby być. Lepszy jest tylko w Białogórze. Tam jednak idzie się na plażę dłużej i mniej komfortowo, więc Dębki to doskonały kompromis.

PRZEWODNIK PO POLSKICH PLAŻACH – DĘBKI

PLAŻA

Plaża jest szeroka i o przyjemnej linii brzegowej. Miejsca starczy dla każdego. Chcesz tu zostać jak najdłużej, gdy tylko się na niej znajdziesz. Polecam Ci zostanie na zachód słońca, bo przepięknie go widać. Miłym zaskoczeniem dla mnie było to, że plaża jest bardzo czysta i śmieci nie widać.

PRZEWODNIK PO POLSKICH PLAŻACH – DĘBKI

CZY PRZYJADĘ DO DĘBEK PONOWNIE?

Obiecuję sobie to od momentu, gdy tylko wyszłam z tej plaży. Muszę tu wrócić! Nie mam do niej najbliżej, ale zdecydowanie warto mi poświęcić 4 godziny na dojazd, by przyjechać choć na trochę! Plaża ta ląduje w moim prywatnym rankingu najlepszych plaż w Polsce.

PRZEWODNIK PO POLSKICH PLAŻACH – DĘBKI

CZY TOBIE POLECAM PRZYJAZD DO DĘBEK?

TAK, TAK, TAK! I JESZCZE RAZ TAK! Musisz sama zobaczyć tą plażę! Zdecydowanie powinnaś (choć nie lubię słowa powinnaś), bo plaża jest wspaniała! Koniecznie dodaj sobie ją do listy miejsc wartych odwiedzenia. A może przyjedziesz na dłużej?


To tylko jedna z wielu plaż, które opisałam. Jeśli szukasz miejsca na urlop nad morzem koniecznie zajrzyj tutaj. Może akurat znajdziesz coś dla siebie?


Pozdrawiam Cię serdecznie,

Może Ci się również spodobać