Czy góralska chusta pasuje do stylu miejskiego? [Stylizacja Italian Chic]

Do czego pasuje góralska chusta?

Czy  góralska chusta może być modnym dodatkiem? Okazuje się, że jak najbardziej pasuje do stylu miejskiego i możesz ją nosić na co dzień. Jak i z czym łączyć góralską chustę, by wyglądać stylowo i uniknąć wpadek? Tego wszystkiego dowiesz się z dzisiejszego wpisu.


Do czego pasuje góralska chusta?


Góralska chusta i styl miejski

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale motywy ludowe w ostatnich latach przeżywają prawdziwy renesans i fajnie odnajdują się w miejskim stylu. Nie sądziłam, że tak świetnie będą komponowały się ze stylem rockowym. To prawdziwa bomba! Nigdy nie przypuszczałam, że motywy kwiatowe tak świetnie pasują do skórzanej ramoneski i zamszowych botek.

Spróbuj łączyć folkowe dodatki z jednolitymi ubraniami codziennymi. Poeksperymentuj z nerkami w ludowe wzory, zacznij nosić chusty w lokalne motywy. A może nawet pokusisz się o założenie skórzanej, góralskiej torebki do chusty w tym samym stylu?

Do czego pasuje góralska chusta?

Czego unikać łącząc ze sobą folkowe dodatki?

Dodatki w stylu folkowym charakteryzuje bogate wzornictwo, więc musisz uważać na to, by nie przesadzić z ilością wzorów. Niech folkowy wzór będzie akcentem dopełniającym stylizację. Znacznie lepiej będziesz wyglądała stawiając na jeden kolor, niż ubierając się w różane motywy od stóp do głów.

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś do poniższego zestawienia założyła botki z wyhaftowanymi różami, ale już zakładanie spodni w róże byłoby grubą przesadą. Unikaj też łączenia jej ze ćwiekami, cekinami, nitami i koralikami, bo to odrobinę za dużo na raz. Jeden lub dwa kolory + motyw folkowy, zapamiętaj!

Do czego pasuje góralska chusta?

Czy góralska chusta jest dla Ciebie?

TAK, TAK i jeszcze raz TAK! Niewątpliwie powinnaś mieć ją w swojej szafie, bo potrafi ożywić każdą stylizację i sprawić, że będziesz wyróżniała się z tłumu. Z powodzeniem możesz nosić ją do każdej miejskiej stylizacji, o ile zachowasz umiar w ilości wzorów.

Do czego pasuje góralska chusta?

Pamiętaj, że w miejskim stylu chusta stanowi jego dopełnienie, nie zaś motyw główny. Umiejętne łączenie folkowych wzorów będzie coraz łatwiejsze, nie martw się na zapas. Dasz radę! Kupuj góralską chustę!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Może Ci się również spodobać