Jedna bluzka na 3 sposoby

płaszcze Jedna bluzka na 3 sposoby

Tylko jedna bluzka i aż 3 sposoby noszenia. Jak nosić tunikę by wyglądać fajnie, modnie i stylowo? Dziś to Ty wybierasz, który sposób najbardziej Ci pasuje!


Jedne spodnie i jedna bluzka na 3 sposoby


Tak, nadszedł ten moment. Spróbowałam się zmieścić w kadrze aparatu i w moim malutkim mieszkaniu, i zacząć Cię inspirować do eksperymentów modowych. Oby ta kwarantanna szybko się skończyła, bo zdecydowanie lepiej czuję się podczas zdjęć w plenerze ;)

Przygotowałam dla Ciebie 3 zestawy z jedną bluzką, jednymi spodniami i jednymi butami w roli głównej. No to lecimy!

Z kapeluszem i kamizelką

Pierwsza moja propozycja to futrzana kamizelka, kapelusz i tunika… w spodniach. Ja wiem, że najczęściej tuniki nosi się luźno puszczone, ale w tym wypadku o wiele fajniej wygląda włożona w spodnie. Jest na luzie, ale na pewno nie jest nudno, bo kamizelka i kapelusz wszystko zmieniają. I do tego botki, i jest świetnie! Spróbuj!

Jedna bluzka na 3 sposoby

Szeroki pasek w talii

Najczęściej wybierana przeze mnie opcja i jednocześnie najbardziej popularna. Bardzo klasyczne, ładnie eksponujące wcięcie w talii rozwiązanie. Nawet jeśli masz do czynienia z luźną tuniką jak ja w tym przypadku, będzie fajnie wyglądać (im luźniej, tym ładniej zaznaczona talia).

Poszukaj szerokiego paska. Nie musi być czarny, ważne żeby po prostu był. Z mojego doświadczenia wynika, że najczęściej jednak będziesz używała czarnego, bo jest najbardziej uniwersalny. Założysz go w każdą porę roku, pasuje zarówno do ciemnych, jak i jasnych ubrań, a do tego wygląda po prostu cool.

Jedna bluzka na 3 sposoby

W płaszczu, kapeluszu i pasku

Ta sama tunika z paskiem genialnie wygląda w połączeniu z trenczem i kapeluszem. Nawet jeśli na co dzień unikasz pastelowych kolorów, możesz zaryzykować taki zestaw. Wiesz dlaczego? Dlatego, że to tylko jeden jasny element garderoby, który dodatkowo świetnie kontrastuje z czernią pozostałych elementów. Łagodny kolor i mocne tąpnięcie to świetne połączenie, które sprawdza się dla większości typów urody.

Jedna bluzka na 3 sposoby

Jedna bluzka na 3 sposoby?

Dziś Ty wybierasz, który zestaw podoba Ci się najbardziej. Napisz mi w komentarzu, który sposób noszenia bluzki jest najbardziej w Twoim stylu. Który sama byś założyła? Albo wiesz co? Pokaż mi czwartą opcję! Chętnie poznam Twój punkt widzenia.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać