Maska drożdżowa Babuszki Agafii

Maska drożdżowa Babuszki Agafii

Maska drożdżowa Babuszki Agafii kosztuje grosze, a działa  cuda! To jeden z tych kosmetyków, do których podchodzimy nieufnie, ale gdy już go kupimy, nie wyobrażamy sobie bez niego życia.


Dlaczego nikt nie docenia Babuszki Agafii?


Twoja nieufność potęgowana jest przez cyrylicę na opakowaniu, prawda? Kto nie zna rosyjskiego, nie kupi przecież kota w worku! Poza tym raczej lubisz to, co znane i popularne. Z tego względu maska drożdżowa Babuszki Agafii jest przez wiele Polek niedoceniana, choć coraz łatwiej o jej dostępność w marketach i drogeriach. I aptekach ;)

Działanie

Maska sprawiła, że moje włosy stały się miękkie i błyszczące. Różnica widoczna jest już od pierwszego mycia. Wystarczy, że nałożymy ją na 2 minuty na mokre włosy tuż przed ich umyciem. Osobiście używam jej już od około dwóch lat raz w tygodniu. Nigdy mnie nie zawiodła.

Oczywiście pierwsze efekty, choć widoczne od razu, nie są tak spektakularne, jak przy regularnym stosowaniu. Na początku widziałam tylko różnicę w łatwości rozczesywania włosów i większy ich blask. Dopiero po kilku miesiącach regularnego nakładania maski raz w tygodniu, uzyskałam efekt, który utrzymuje się do dziś.

Nie będę się rozpisywać zbytnio na temat jej działania, bo to najlepiej sprawdzić samemu (a na każdą kobietę może zadziałać inaczej). Ale pokażę Ci zdjęcia, jak to wyglądało u mnie.

Przykład testów na żywej pandzie, na przestrzeni 2 lat

Tak było przed tym, jak zaczęłam stosować maskę. Moje włosy były matowe i zniszczone. Bardzo trudno było mi je rozczesać, a w dotyku były szorstkie.

Przed - Maska drożdżowa Babuszki Agafii

A tak jest teraz. Jak widzisz zyskały sporo blasku. Nadal są oklapnięte (taka już uroda moich włosów), ale teraz przynajmniej wyglądają na zdrowsze.

Po - Maska drożdżowa Babuszki Agafii

Blask włosów i ich kolor nie jest efektem farbowania. Różnica w kolorze wynika z oświetlenia. Mniej więcej od 2010 roku nie farbuję włosów.

No dobra, mówiłaś, że tanio. Ile kosztuje?

Cena maski waha się od sklepu (jak zawsze z resztą). Mieści się jednak w przedziale od 6 do 15 zł.

***

Jak widzisz, za tak małe pieniądze spróbować warto. Ja zaryzykowałam i nie żałuję. I nikt mi nie płacił za reklamę tej maski ;)

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać