MODOWE WTF

Modowe WTF

Modowe WTF – TO miejsce, TEN moment, TE ubrania. Połączone ze sobą w jedno pod wpływem przebłysku w głowie szaleńca. I pasujące do siebie w TYM momencie i tylko przez krótką chwilę. I tylko dla niektórych.


Modowe WTF – co to takiego?


To coś, co trudno sprecyzować w pełni. W zasadzie definicja jest w pierwszym akapicie. Pod wpływem impulsu zakładasz na siebie coś, co do siebie w ogóle nie pasuje. I okazuje się, że panuje w tym połączeniu dziwna harmonia.

Sukienka i spódnica na raz…?

To nie mogło się udać. Wygląda dziwnie, ale przez chwilę mi pasowało. Właśnie w TAMTYM momencie, kiedy postanowiłam założyć jedno na drugie. Nie wcześniej, nie później.

Modowe WTF

Skoro nie pasuje to po co to wszystko…?

A czym byłaby moda bez eksperymentów? Nieraz widzimy kreacje wielkich projektantów i zastanawiamy się co oni mają w głowach, bo przecież w życiu byśmy nie dopasowały tego do tamtego. Oni mają jednak swoją koncepcję, którą forsują mimo wszystko. To właśnie z takich eksperymentów rodzi się moda!

spódnica pod sukienkę

Po przeczytaniu tego wpisu nie zakładaj sukienki na spódnicę. To nie o to chodzi Twój modowy WTF nadejdzie. Może w przymierzalni, gdy znudzona ubraniami sięgniesz po coś niestandardowego? Albo dla jaj przymierzysz dwie gryzące się ze sobą rzeczy żeby się pośmiać ze znajomymi i przemknie Ci przez myśl, że to jednak do siebie pasuje? Nie wiadomo… ;)

Modowe WTF

A może już miałaś taki modowy WTF?

Powiedz mi o tym, bo jestem ciekawa. Co ze sobą połączyłaś? Co Cię zaskoczyło? Chętnie poeksperymentuję z Twoim połączeniem, ale muszę je poznać :) Podziel się ze mną swoim modowym WTF :)

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Może Ci się również spodobać