NERKA – TWOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA

ORYGINALNA NERKA – GDZIE JĄ KUPIĆ?

Nerka przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy renesans! To zaskakujące, jaką ewolucję przeszedł ten funkcjonalny dodatek. Teraz przecież każda szanująca się sieciówka ma nerkę w ofercie – nie tylko w wariancie sportowym, ale również eleganckim.


Dlaczego nerka jest dla Ciebie?


Nie wiem, czy Tobie również, ale mi zawsze nerka kojarzyła się z zakupami na miejskim ryneczku. Prawie każda osoba sprzedająca na targu miała na biodrach zapiętą nerkę, w której trzymała zarobione pieniądze. A jak jest teraz? Nerka stała się stylowym dodatkiem, który praktycznie każda kobieta powinna w swojej szafie mieć!

ORYGINALNA NERKA – GDZIE JĄ KUPIĆ?

Nerka pomieści Twoje drobiazgi

Zmieścisz w niej telefon, pomadkę, chusteczkę higieniczną, klucze do mieszkania i wiele innych, przydatnych przedmiotów.  Tak naprawdę to, co do niej włożysz, jest uzależnione od jej pojemności, a ta jest różna, bo modeli nerek jest bez liku. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja w nerce najczęściej noszę klucze, dowód osobisty, telefon i inhalator (nigdy nie wiadomo, kiedy astma da w kość).

ORYGINALNA NERKA – GDZIE JĄ KUPIĆ?

Jest wygodna, bo masz wolne ręce

Nerka da Ci wspaniałe poczucie wolności. W końcu masz wolne ręce i nie musisz w nich trzymać torebki. Jest świetna na zakupach, bo przeciskając się pomiędzy sklepowymi półkami, nie musisz się martwić, że coś strącisz torebką. To też koniec ze zsuwającym się z ramienia paskiem od torebki, albo zastanawianiem się, gdzie torebkę odłożyć. Wszystko masz zawsze przy sobie.

ORYGINALNA NERKA – GDZIE JĄ KUPIĆ?

Nerka jest najlepsza na wycieczki

Obie wiemy, że plecak na wycieczkę weźmiesz ze sobą na pewno. Po co Ci więc nerka? Nie zawsze masz możliwość się zatrzymać i zdjąć plecak, by wyciągnąć z niego telefon lub zapasową baterię do aparatu. Dzięki nerce masz najpotrzebniejsze rzeczy przy sobie i nie musisz szperać w ich poszukiwaniu (przy okazji rozpakowując pół plecaka, bo nie możesz ich znaleźć).

ORYGINALNA NERKA – GDZIE JĄ KUPIĆ?

Oryginalna nerka – gdzie ją kupić?

Przyznam się bez bicia, że tylko dwie moje nerki są z sieciówki (z Sinsay). Większość pochodzi z Aliexpress. Bardzo lubię nerki marek Tinyat i Jom Tokoy. Te z Tinyat są porządnie wykonane i większe, do tego posiadają podszewkę. Saszetki z Jom Tokoy mają mniejszy rozmiar i wykonanie jest odrobinę gorsze, ale za to wzornictwo mają ciekawe. Tak, te z Jom Tokoy niedługo też Ci pokażę. Dziś tylko Tinyat i Sinsay, by dawkować Ci wrażenia :)

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Może Ci się również spodobać