Prawdziwa ciepła jesień

Prawdziwa ciepła jesień

Prawdziwa ciepła jesień to ogień! Bijące od niej ciepło aż parzy i nie pozostawia żadnych złudzeń. Widzisz i wiesz, można powiedzieć. Tutaj nie ma żadnych dylematów. Nie idzie się na żadne kompromisy. To bardzo łatwy do rozpoznania typ urody.


Prawdziwa ciepła jesień to 1 z 12 typów urody. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak prawidłowo określić swój typ urody, przeczytaj koniecznie ten wpis.


JAK ROZPOZNAĆ PRAWDZIWĄ CIEPŁĄ JESIEŃ?


Oczy

Mogą mienić się na przeróżne kolory, ale zawsze bije od nich ciepło. Jeśli niebieskie lub szare, to koniecznie ze złotymi plamkami.  Najczęściej jednak spotykane są zielone i brązowe oraz wszelkie ich wariacje.

Towarzyszą im brwi i rzęsy o ciepłym zabarwieniu i średnim stopniu jasności. Oprawa oczu nie jest ani zbyt jasna, ani wyraźnie ciemna.

Usta

Usta mają ciepły, brzoskwiniowy kolor i zahaczają czasami aż o beż.

Włosy

Prawdziwa jesień to najczęściej ciemna blondynka, ognista ruda lub ciepła brązowowłosa. Charakterystyczne są ciepłe refleksy w pełnym słońcu.

Cera

Charakterystyczny jest brak kontrastów.  Zarówno skóra, jak włosy i oczy nie różnią się zbytnio kolorem. Skóra jest muśnięta słońcem nawet wtedy, gdy jest bardzo jasna. Najczęściej też towarzyszą jej piegi.

Kolory

Prawdziwa ciepła jesień musi bardzo uważać na chłodne kolory. Są kompletnie nie dla niej i sprawiają, że ginie jej ciepły blask. Powinna się skupić na wszelkich ciepłych barwach, a jasność koloru tutaj nie gra roli. Będzie jej dobrze zarówno w jasnych jak i ciemnych kolorach.

Jasna baza

Prawdziwa ciepła jesień jasna baza

Ciemna baza

Prawdziwa ciepła jesień ciemna baza

Dodatki

Prawdziwa ciepła jesień DODATKI

Złe kolory

Prawdziwa ciepła jesień złe

Wzory

Ciepła jesień dobrze wygląda w indiańskich motywach. Pasują jej również wzory etniczne i motywy roślinne. Powinna przywiązywać bardzo dużą uwagę do kolorystyki wzorów, bo nawet odrobina chłodnych kolorów we wzorze działa niekorzystnie.

Materiały

Do prawdziwej ciepłej jesieni według mnie najlepiej pasuje zamsz, sztruks i skóra.

Polecane style

Biżuteria

Złota biżuteria to jest to! To złoto wydobywa z jesieni co najlepsze i przepięknie podkreśla jej urodę. Ciepła jesień może też poeksperymentować z biżuterią z piórami, rzemykami i kamieniami.

Makijaż

Niestety z makijażem za bardzo jesień poszaleć nie może, ponieważ jej uroda nie toleruje za dobrze obecności bardzo szalonych kolorów. Brązy i zielenie tak, brzoskwinie też, ale już odpadają wszelkie niebieskości i fiolety. Pomadki powinna wybierać brzoskwiniowe i brązowe, a kategorycznie unikać różowych. Prawdziwa ciepła jesień powinna unikać różu i zamiast tego podkreślać policzki bronzerem.

Sławne ciepłe jesienie

  • Jennifer Lopez
  • Lindsay Lohan
  • Jessica Chastain
  • Tilda Swinton
  • Jessica Alba

 

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać