Prawdziwe chłodne lato

Prawdziwe chłodne lato

Prawdziwe chłodne lato to typ urody pozbawiony jakiegokolwiek ciepła. Chłodne lato jest skrajnie surowe i nie idzie na kompromisy.


Prawdziwe chłodne lato to 1 z 12 typów urody. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak prawidłowo określić swój typ urody, przeczytaj koniecznie ten wpis.


JAK ROZPOZNAĆ PRAWDZIWE CHŁODNE LATO?


Oczy

Oczy chłodnego lata zawsze balansują od szarości po niebieski kolor. Każda tęczówka będzie miała domieszkę szarego koloru, którego nie da się nie zauważyć. Oprawa oczu raczej jest ciemna i zawsze chłodna.

Usta

Usta są różowe, raczej blade.

Włosy

Gama kolorystyczna  włosów jest bardzo szeroka. Od ciemnego, popielatego blondu po ciemny brąz, zawsze jednak zimny, z chłodnym blaskiem.

Cera

Skóra twarzy jest beżowa, raczej jasna. Może być lekko ziemista.

Kolory

Kolory dla chłodnego lata zawsze mają w sobie domieszkę szarości. Nieważne, czy jasne, czy ciemne. Ważne jest, by były lekko przybrudzone, a chłód lekko wyczuwalny. Paleta dla tego typu urody jest bardzo harmonijna.

Jasna baza

Prawdziwe chłodne lato

Ciemna baza

Prawdziwe chłodne lato

Dodatki

Prawdziwe chłodne lato

Złe kolory

Prawdziwe chłodne lato

Wzory

Paski są stworzone dla chłodnego lata! Nie bez powodu kobiety o tym typie urody rozsmakowały się we francuskiej elegancji, gdzie paski są motywem przewodnim. Jeśli jednak paski to nie to, zawsze możesz sięgnąć po kwiatowe desenie w subtelnej kolorystyce. To połączenie również idealnie pasuje do urody prawdziwego lata.

Materiały

Dla chłodnego lata idealny jest szyfon. Dobrze też wybierać dodatki i ubrania z jedwabiu.

Polecane style

  • Romantyczny
  • French chic

Biżuteria

Ten typ urody uwielbia srebro – czy to samo, czy w otoczeniu jasnych kryształków i pastelowych minerałów. Wszelkie delikatne łańcuszki, dyskretne bransoletki i minimalistyczne kolczyki są tutaj jak najbardziej na plus.

Makijaż

Malując się lato powinno już mieć w głowie gotową stylizację. Najlepiej wygląda, gdy cienie do powiek odzwierciedlają kolory, które ma na sobie. Oczywiście może eksperymentować, ale warto trzymać się swojej palety kolorystycznej i nie szaleć zbyt mocno.

Sławne chłodne lata

  • Emily Blunt
  • Kate Middleton
  • Kimberly Williams
  • Olivia Wilde
  • Maggie Gyllenhall

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać