CO CZYTAĆ O MODZIE I STYLU? STYLOWA BIBLIOTECZKA

Co czytać o modzie i stylu? Stylowa biblioteczka

Nie wiesz co czytać o modzie i stylu? Dziś podpowiem Ci, co koniecznie powinno znaleźć się w Twojej stylowej biblioteczce i na jakie książki powinnaś zwrócić uwagę. Bo te książki to must have, uwierz mi.


Co czytać o modzie?


Elementarz stylu

W tej książce znajdziesz bardzo wyczerpujące opisy kilku stylów. Zawiera ona wiele wskazówek jak się ubrać, jeśli już zdecydujesz się na konkretny styl. Kasia Tusk jest znana ze swojego zamiłowania do stylu French Chic, ale w książce poszerza horyzonty i pisze też o innych stylach. Zdecydowanie powinnaś przeczytać tą książkę, bo Kasia zabierze Cię w podróż po największych stolicach mody na świecie i podpowie, jak ubierają się stylowe kobiety.

Warsztaty stylu

Maria Młyńska w autorski sposób pokaże Ci jak odnaleźć własny styl. Jej metoda na analizę kolorystyczną będzie dla Ciebie bezcenna, jeśli nadal zastanawiasz się jakim typem kolorystycznym jesteś. W tej książce znajdziesz wiele porad na temat nie tylko analizy kolorystycznej, ale i dopasowywania stylu do siebie.

Nie mam się w co ubrać

Modowa biblia każdej kobiety. Twoja też, bo jak tylko ją weźmiesz do ręki, na pewno znajdzie się na Twojej półce z książkami. Wiele praktycznych porad odnośnie dobierania krojów do sylwetki, pomysłów na stylizację i… przewodnik po materiałach, dzięki któremu zaczniesz kupować bardziej świadomie i wybierać to, co najlepsze. Ta książka to też solidna dawka inspiracji do tworzenia codziennych stylizacji, bo znajdziesz w niej pomysły na konkretne ubrania na kilka sposobów. Warto! Będziesz wiedziała w co się ubrać!

Bądź chic!

Mój absolutny hit książkowy. Książka jest pełna porad praktycznych jak tuszować mankamenty figury i podkreślać atuty Twojej sylwetki. Znajdziesz w niej też wiele pomysłów na to jak przekształcić stare ubranie metodą DIY w coś zupełnie nowego. Jest to książka, którą kocham całym sercem, bo nauczyłam się z niej naprawdę dużo o tym jak się ubrać, by wyglądać dobrze i nie przesadzić. Koniecznie powinnaś mieć swój własny egzemplarz!

Jak dobrze wyglądać nago

Seria w TV była hitem, więc nie inaczej mogło być z książką. Koniecznie przeczytaj. Gok Wan dosłownie zalewa w niej wiedzą na temat tego, co jest dobre, a co złe dla Twojej sylwetki. Będziesz wiedziała jak wyeksponować swoje atuty i czego unikać, by nie przyciągać uwagi do mankamentów urody. Byłam pozytywnie zaskoczona tą książką, bo kupiłam ją za niecałe 5zł w internecie, a okazała się istnym skarbcem wiedzy! Poluj na nią koniecznie!

***

A Ty co czytasz o modzie i stylu? Może znasz jakąś fajną książkę?

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać