KIM JESTEM?

italian chic kwiaty

Witaj!

Nazywam się Justyna Karolak i z zawodu jestem wizażystką i stylistką. Na co dzień obracam się w tych tematach, które są nam – kobietom najbliższe. Nie oszukujmy się – uwielbiamy dbać o siebie. Kochamy zakupy, ubrania, makijaż i zabiegi pielęgnacyjne. Chcemy czuć się atrakcyjne w każdym wieku i w każdej sytuacji. Jednocześnie gubimy się w świecie mody i urody, ponieważ codziennie wychodzą nowe kolekcje ubrań i linie kosmetyków.

To moja codzienność. Uwielbiam swoją pracę, dzięki której wciąż się rozwijam. Podobno nic nie zmienia się tak szybko, jak moda… I właśnie to nie pozwala mi osiąść na laurach, ponieważ wciąż pojawia się coś nowego, inspirującego i nieszablonowego.

Czym się interesuję po godzinach?

Moim największym hobby już od wielu, wielu lat jest fotografia i to jej poświęcam najwięcej czasu. Przygodę z lustrzanką zaczynałam od zdjęć makro i widoków. Obecnie częściej fotografuję ludzi i zwierzęta.

Drugą pasją są podróże. Realizuję ją poprzez spontaniczne wycieczki jednodniowe w różne zakątki Polski. Gdy nie mam czasu ograniczam się do krótkich przejażdżek w obrębie województwa.

Podróże wiążą się z kolejnym zainteresowaniem, którym są burze. Fascynują mnie na tyle, że nie potrafię się im oprzeć i je… gonię. Śledzę na bieżąco prognozy i sytuację pogodową, a gdy zbliża się burza wsiadam w samochód i jadę!

Cenię sobie transparentność i rzetelność

Wiarygodność jest dla mnie żelazną wartością, więc każda opinia na temat testowanych przeze mnie produktów jest szczera. Chcę być fair zarówno wobec Ciebie – mojego Czytelnika, jak i w stosunku do osób, z którymi współpracuję. Każdy wpis będący efektem podjętej współpracy zostanie wyraźnie oznaczony.