POTĘGA KONTRASTU. STYLIZACJA W CZERNI I CZERWIENI

Potęga kontrastu. Stylizacja w czerni i czerwieni

Dziś stylizacja pełna kontrastu – idealna do pracy i do tego z pazurem! Wpisuje się w większość firmowych dress code’ów – nic nie jest przykrótkie, nie ma dużego dekoltu i jest elegancko. Nie można się przyczepić!


Potęga kontrastu


Akcent na bluzkę

Krzykliwa, czerwona bluzka to mocny akcent tej stylizacji. Pewnie już jej nie pamiętasz, ale to jej druga odsłona. Wcześniej robiłam z nią stylizację w klimatach flamenco.

Ty możesz wykorzystać dowolną bluzkę z półokrągłym dekoltem lub dekoltem w łódkę. Ważne, by była ona w kolorze intensywnej czerwieni. Możesz też zastąpić ją dłuższą tuniką – będzie zjawiskowo!

Aha i nie zapomnij o pasku w talii!

Potęga kontrastu

Reszta na czarno

Całość na czarno, zgodnie z wytycznymi stylu rockowego. Unikaj spodni z przetarciami, bo one nie będą pasowały do pracy. Postaw na klasyczne, czarne rurki, Do tego załóż czarną ramoneskę lub płaszcz i będzie naprawdę super.

Ja ramoneskę zarzuciłam na ramiona, ponieważ chciałam nadać stylizacji więcej luzu. Do tego temperatura na to pozwoliła, więc żal było mi zmarnować ostatnie ciepłe dni.

Potęga kontrastu

Potęga dodatków

Postawiłam na mocne dodatki, które dotrzymują kroku czerwonej bluzce. Załóż jak ja ciężkie botki na obcasie. Koniecznie miej na głowie kapelusz, który jeszcze bardziej doda Ci stylu i wyróżni Cię z tłumu. Dzięki temu nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Do tego grzeczna, czarna torebka, złote kolczyki i już! Masz przepiękną stylizację, wyglądasz stylowo i zadałaś szyku w pracy bez łamania dress code’u.

Stylizacja w czerni i czerwieni

Czy w Twojej pracy taki ubiór przejdzie?

Jedyne do czego można się przyczepić to intensywna czerwień. Mało który pracodawca wymaga aż tak szczegółowego dress code’u. Najczęstsze wytyczne to odpowiednia długość spódnicy, głębokość dekoltu, długość rękawów i ogólnie schludny wygląd. Wszystkie te kryteria jak najbardziej wpisują się w stylizację, którą Ci zaprezentowałam.

Stylizacja w czerni i czerwieni potęga kontrastu

Potęga kontrastu - Co mam na sobie?
  • Bluzka – Orsay
  • Ramoneska – Orsay
  • Kapelusz – H&M
  • Spodnie – C&A
  • Torebka – Nie mam bladego pojęcia
  • Kolczyki – F&F (Tesco)
  • Botki – Deichmann
  • Pasek – Orsay

Pozdrawiam Cię serdecznie

Może Ci się również spodobać